Nieudany początek Bogorii w LM

Tenis Stołowy

Bogoria Grodzisk Mazowiecki nie sprostała Fakel Gazprom Orenburg i przegrała 0:3 w spotkaniu Ligi Mistrzów w tenisie stołowym.

Warto przypomnieć, że zespół z Rosji w tym sezonie broni trofeum. Zatem Bogoria stanęła przed arcytrudnym zadaniem, ale tanio skóry nie sprzedała. Świetnie rywalizację rozpoczął Masaki Yoshida, który wygrał dwa pierwsze sety z Dimitrijem Ovtcharovem. Niemiecki tenisista wrócił jednak do gry i wyrównał. W tie-breaku Yoshida prowadził 8:5, jednak rywal grał do końca i pokonał zawodnika Bogorii 12:10.

Jako drugi do stołu wyszedł Pavel Sirucek, który wygrał pierwszą partię, choć przegrywał już 4:9. Gracz Bogorii dobrze radził sobie w starciu z Junem Mizutanim, ale tylko do czasu. W czwartej i piątej partii zawodnik gospodarzy nie dał szans Czechowi.

Daniel Górak był tłem dla Vladimira Samsonova, który wygrał pewnie 3:0.

Kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów Bogoria rozegra 12 października. Rywalem grodziszczan we własnej hali będzie Sporting Club de Portugal.

TTC Fakel Gazprom – Dartom Bogoria Grodzisk Maz. 3:0 

Dimitrij Ovtcharov – Masaki Yoshida 3:2 (-13,-12,4,4,10)
Jun Mizutani – Pavel Sirucek 3:2 (-11,7,-5,5,3)
Vladimir Samsonov – Daniel Górak 3:0 (6,5,9)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.