Niełatwe rozstanie z klubem

Piłka Nożna

Arkadiusz Jędrych przez całą dotychczasową karierę bronił barw Znicza Pruszków. Jako kapitan wprowadził żółto-czerwonych do I ligi. W kolejnym sezonie nie zagra w barwach Znicza. 24-latek będzie występował w Pogoni Siedlce.

Jędrych pokonywał kolejne szczeble kariery w Zniczu. Zyskał zaufanie i stał się prawdziwym przywódcą. Z opaską kapitańską na ramieniu trzymał w ryzach obronę żółto-czerwonych, a zarazem był groźny w ataku. W poprzednim sezonie z dorobkiem sześciu goli został czołowym strzelcem drużyny.

Po zakończeniu rozgrywek opuścił Pruszków. 24-letni obrońca podpisał roczną umowę z Pogonią Siedlce. Nie wyprowadzi zespołu Znicza na I-ligowe boiska. – Na pewno byłoby to przyjemne po tylu latach spędzonych w klubie. Życie napisało taki scenariusz. Przede mną nowe wyzwania – przyznaje Arkadiusz Jędrych.

Obrońca przygotowuje się do kolejnego sezonu. Będzie miał okazję wrócić do Pruszkowa w maju, kiedy Znicz zagra z Pogonią. Na pewno serce zabije mu mocniej. – Dla wychowanka rozstanie z klubem nie jest łatwe. Mam nadzieję, że kiedyś wrócę do Pruszkowa – mówi 24-letni zawodnik.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.