Nadarzynianki z brązowym medalem

Tenis Stołowy

Finał Ekstraligi nie dla tenisistek GLKS Wanzl Scania Nadarzyn. Podopieczne Marcina Kusińskiego przegrały półfinałową rywalizację z SKTS Sochaczew.

Rundę zasadniczą rozgrywek GLKS zakończył na pozycji wicelidera i wyprzedził o cztery punkty SKTS. Jednak walka o medale rządzi się swoimi prawami. Rywalizacja w rundzie zasadniczej odchodzi w zapomnienie, otwiera się nowy rozdział zmagań.

Nadarzynianki głęboko wierzyły w awans do finału i liczyły, że dane im będzie podejąć się walki o złote medale. Pierwszy mecz z SKTS-em odbył się w Sochaczewie. Podopieczne Bronisława Gawrylczyka wykorzystały atut własnego terenu i wygrały gładko 3:0. Rywalizacja przeniosła się do Nadarzyna, gdzie GLKS liczył na zwycięstwo i doprowadzenie do remisu. W takim przypadku decydujący mecz zawodniczki Kusińskiego grałyby w hali przy ul. Żółwińskiej. Jednak mimo ambitnej postawy GLKS przegrał 2:3.

Marzenia o finałowej rywalizacji zostały brutalnie przerwane. Punkty dla GLKS-u w rywalizacji z SKTS-em wywalczyła Zhao Xue. Zawodniczki z Nadarzyna muszą zadowolić się brązowymi medalami.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.