Nadarzynianki rozpoczynają walkę o finał

Uncategorized

Mówią, że szczęście sprzyja lepszym. To się dopiero okaże. GLKS Wanzl Scania Nadarzyn rozpoczyna walkę w półfinale ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym.

Szczęście uśmiechnęło się do nadarzynianek, gdyż ekipa z powiatu pruszkowskiego zakończyła rywalizację w fazie zasadniczej na 4. miejscu w tabeli, ale z takim samym dorobkiem jak Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński i KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice. Wszystkie trzy drużyny zdobyły po osiemnaście punktów, ale w półfinale wystąpi GLKS. Zadecydował o tym lepszy stosunek setów.

 

W półfinale ekipa z Nadarzyna zmierzy się z liderem rozgrywek KTS-em SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg. Przed zespołem GLKS-u stoi trudne wyzwanie. Ekipa z Tarnobrzega zdominowała rywalizację w fazie zasadniczej, zdobywając trzydzieści sześć punktów, czyli dwa razy więcej niż Nadarzyn!

 

KTS w dwóch poprzednich spotkaniach nie miał litości dla GLKS-u. Zawodniczki z Nadarzyna dwukrotnie schodziły z placu gry pokonane 0:3. Teraz przed Antoniną Szymańską, Klaudią Kusińską, Evą Jurkovą i Pauliną Krzysiek szansa na rewanż. De facto faza play-off toczy się swoimi zasadami. Tu gra idzie o medale. Fakt faktem, że KTS dominuje w lidze, ale musi to udowodnić, a nadarzynianki z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą.

 

Pierwsze spotkanie półfinałowe odbędzie się 13 maja o godzinie 16.00 w hali GOS przy ul. Żółwińskiej 41 w Nadarzynie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.