Nadarzyn tenisem stoi

Tenis Stołowy

Piłka za piłką, set za setem, zwycięstwo za zwycięstwem – tak chciałoby się rzec. W Nadarzynie tenis stołowy jest na naprawdę wysokim poziomie. Nie tylko na płaszczyźnie rywalizacji seniorów.

Tenisistki GLKS-u Wanzl Scania Nadarzyn sięgnęły po brązowy medal mistrzostw Polski. W półfinale lepszy okazał się tarnobrzeski zespół KTS-u. Nadarzynianki walczyły ambitnie i w spotkaniu wyjazdowym nie dawały za wygraną, jednak rywalki miały w swoich szeregach fenomenalną Li Qian. GLKS zdobył ósmy medal, a drugi brązowy, w historii swoich występów w ekstraklasie. Warto podkreślić dobrą postawę Klaudii Kusińskiej, która w obu meczach półfinałowych prezentowała równą formę i zdobywała punkty dla Nadarzyna. Nie lada wydarzeniem był debiut Wiktorii Ziemkiewicz w spotkaniu z KTS-em. Zawodniczka z Nadarzyna jest uczennicą II klasy gimnazjum, a już wystąpiła w półfinale mistrzostw Polski.

 

W dniach 20-24 maja w Luboniu odbyły się mistrzostwa Polski młodzików. W grze indywidualnej Mikołaj Kiciński zajął piąte miejsce, ale dobrze spisał się w grze podwójnej. Zawodnik GLKS-u Wanzl Scania Nadarzyn sięgnął po srebrny medal.

 

Klaudia Kusińska, Monika Żbikowska, Adrianna Szulc, Magda Sikorska, Alicja Leśniak i Antoni Witkowski zaliczyli dobre występy w Akademickich Drużynowych Mistrzostwach Polski. Akademia Leona Koźmińskiego, w której szeregach wystąpili zawodnicy związani z GLKS-em Nadarzyn wywalczyła złoty medal wśród pań i srebro u panów.

 

Jak widać tenis stołowy w Nadarzynie wydaje owoce. GLKS szlifuje talenty, które osiągają sukcesy. Czy zawodnicy z Nadarzyna ruszą w świat i zdominują rywalizację na najwyższym poziomie?

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.