Na początek remis

Piłka Nożna

Piłkarze Znicza Pruszków wrócili na I-ligowe boiska. W pierwszym wiosennym spotkaniu zremisowali na wyjeździe z Chrobrym Głogów 1:1.

W 12. minucie żółto-czerwonych od straty bramki uratowała poprzeczka. Sytuacja podziałała mobilizująco na gości, którzy wykazali się skutecznością W 24. minucie wynik spotkania otworzył Maciej Machalski.

Radości w szeregach pruszkowskiej ekipy nie trwała zbyt długo. Cztery minuty później wyrównał Karol Danielak. Znicz miał okazję, aby ponownie wyjść na prowadzenie, jednak Adrian Paluchowski trafił w słupek.

W ekipie gospodarzy wystąpił wychowanek Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Obrońca trafił do Chrobrego na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa.

Chrobry Głogów – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Daniel 28′ – Machalski 24′

Chrobry: Gospodinow – Ilków-Gołąb, Michalski, Wieteska, Wawszczyk – Danielak (69′  Machaj), Gąsior, Kona (46′ Pawlik), Machaj, Szczepaniak (79′ Kaczmarek) – Wojciechowski.

Znicz: Misztal – Jakubik, Janiszewski, Mysiak, Rackiewicz – Jagiełło, Niewulis, Machalski, Banaszewski (74′ Bartoszewicz), Kubicki (78′ Kita) – Paluchowski (86′ Podliński)