Mysiak dał trzy punkty

Piłka Nożna

Znicz Pruszków pokonał na własnym terenie Okocimski Brzesko 1:0. Zwycięską bramkę dla pruszkowskiej drużyny zdobył Maciej Mysiak.

Obrońca Znicza imponuje w tym sezonie skutecznością. Mysiak wpisał się na listę strzelców po raz czwarty, co jest najlepszym wynikiem w drużynie w tym sezonie. Tym razem trafienie defensora okazało się niezwykle cenne.

Rywalizacja z Okocimskim była spotkaniem do jednej bramki. W 55. minucie Mysiak znalazł drogę do siatki Kozioła. Okazało się, że był to gol na wagę trzech punktów. Znicz grał twardo i zdecydowanie w obronie, co skutecznie powstrzymywało zapędy gości. Pewnym punktem gospodarzy po raz kolejny był Piotr Misztal.

Znicz odniósł siódme zwycięstwo w sezonie i w tabeli II ligi zajmuje już 5. pozycję. Ekipa prowadzona przez Dariusza Banasika ma na swoim koncie 27 punktów. Do trzeciego w tabeli Rakowa traci cztery oczka.

Znicz Pruszków –  Okocimski Brzesko 1:0 (0:0)
Mysiak 55′

Znicz: Misztal – Niewulis, Jędrych, Mysiak, Rackiewicz – Kaczmarek (89′ Wiśniewski), Górka, Machalski (75′ Czarnecki), Banaszewski, Kopciński – Kubicki
Okocimski: Kozioł – Pyciak, Wawryka, Garzeł, Kasprzyk – Kurzywilk (80′ Maślanka), Bryła (71′ Dziadzio), Lewiński, Wojcieszyński, Ślęczka – Hłuszko

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.