MŚ: Zawodnik Bogorii wygrywa

Tenis Stołowy

Daniel Górak dobrze rozpoczął udział w mistrzostwach świata w tenisie stołowym w Suzhou. Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki odniósł zwycięstwo i awansował do 1/32 finału.

W 1/64 Górak trafił na reprezentanta Izraela Michaela Taubera. Rywal okazał się wymagający i postawił przed zawodnikiem z Grodziska trudne wyzwanie. Górak już przegrywał w setach 1:2, jednak wygrał trzy kolejne partie i tym samym odniósł zwycięstwo. Wola walki Góraka objawiła się w piątej odsłonie, kiedy Polak nie odpuścił i zwyciężył 16:14. Kolejnym rywalem tenisisty Bogorii będzie Koreańczyk Kim Min Seok.

W grze pojedynczej nie zobaczymy już Pawła Fertikowskiego. Biorący po raz trzeci udział w mistrzostwach świata zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki uległ Chen Weixingowi z Austrii. Fertikowski bardzo dobrze radzi sobie w grze mieszanej, gdzie w parze z Katarzyną Grzybowską jest już w ćwierćfinale turnieju. Przed polską dwójką pojedynek z rywalami ze Słowacji – Pistej/Balazova. Daniel Górak i Jakubem Dyjasem w grze podwójnej  pokonują kolejne szczeble. Polacy wygrali dwa spotkania i z Japończykami Masataką Morizono i Yuyą Oshimą stoczą pojedynek o udział w ćwierćfinale.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.