Mistrzowska rywalizacja na pruszkowskim torze

Kolarstwo

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w konkurencjach olimpijskich za nami. Ponad 100 zawodniczek i zawodników i zawodniczek walczyło na pruszkowskim torze BGŻ BNP Paribas Arena o medale.

Przez trzy dni Pruszków był areną kolarskich zmagań. Kibice z bliska mogli oglądać czołowych polskich młodzieżowców. Juniorzy i zawodnicy U23 robili wszystko, co w ich mocy, aby stanąć na podium.

Po raz kolejny dała o sobie znać Daria Pikulik, która wygrała w omnium. Zawodniczka BCM Nowatex Ziemia Darłowska robi ustawiczne postępy. W 2015 roku Pikulik sięgnął po tytuł mistrzyni świata juniorów w wyścigu punktowym. Na najwyższym stopniu podium omnium w kategorii juniorów w Pruszkowie stanął Dawid Czubak, który na swoim koncie ma również mistrzostwo Europy w omnium.

Wśród naszych młodzieżowców nie brakuje zawodników, którzy bardzo dobrze radzą sobie na arenie międzynarodowej. W Pruszkowie nie zabrakło kolarzy mający w swoim dorobku medale mistrzostw świata czy też Europy. 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.