Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi przed nami

Ciężary

12 maja, już po raz drugi w Pruszkowie odbędą się IV Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc World Raw Powerlifting Federation. Emocji nie zabraknie.

Mistrzostw Polski w Pruszkowie organizowane są już po raz drugi. Sportowa rywalizacja będzie prowadzona w kilkunastu kategoriach wiekowych i wagowych. O miano najlepszych walczyć będą zarówno panie jak i panowie. Nie zabraknie konkurencji dedykowanym osobom niepełnosprawnych. O miano najlepszych zmagać się będą również przedstawiciele służb mundurowych.  Lista zawodników jest coraz dłuższa, a wśród reprezentantów nie zabraknie również przedstawicieli Pruszkowa. Warto wybrać się na zawody i wspomóc ich dopingiem.

Celem zawodów jest popularyzacja aktywności ruchowej, jako formy zdrowego stylu życia oraz propagowanie takiej dyscypliny siłowej jak wyciskanie sztangi leżąc, współzawodnictwo z poszanowaniem zasad fair play oraz integracja środowisk sportowych i organizacji zajmujących się kulturą fizyczną. W zmaganiach mogą uczestniczyć członkowie klubów sportowych, stowarzyszeń oraz zawodnicy niezrzeszeni, bez licencji, bez względu na miejsce zamieszkania. Wszyscy rywalizują bez koszulek specjalistycznych i bez opasek na łokcie. A żeby zaliczyć wyciśnięcie ciężaru pośladki zawodnika muszą mieć stały kontakt z ławeczką, wolno jedynie oderwać od ziemi pięty i głowę.

Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się. Wszelkich informacji udziela Małgorzata Knap pod nr 503-620-523.

Zawody odbędą się w hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego (MOS) przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie. Start zawodów od godz.10.00

Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi przed nami”

  1. Fan prostaka pisze:

    Andrzejek perz juz nie organizuje zawodow? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły