Mistrzostwa Polski w Książenicach

Uncategorized

Kolejna odsłona zmagań w soft tenisie w Książenicach. Po międzynarodowych mistrzostwach Polski, przyszedł czas na rywalizację w mistrzostwach Polski młodych.

W Strefie Ruchu Książenice zaprezentują się pełni zapału i wielce utalentowani zawodnicy. Soft tenis bije rekordy popularności w Azji. W Polsce i Europie cały czas dominuje tenis ziemny, ale nie brakuje osób, które chcą spróbować jego lżejszej odmiany. 

Co ważne, w przypadku soft tenisa wiek nie gra roli. Na korcie mogą spotkać się dzieci, młodzież i starsi. Doskonałym tego przykładem były majowe otwarte mistrzostwa Polski, w których rywalizacja toczyła się w ośmiu kategoriach. 

Teraz w Książenicach zaprezentują się młodzi miłośnicy soft tenisa. Na starcie ma pojawić się 40 uczestników, którzy zaprezentują się w trzech kategoriach: dziewczynki do 12 lat, chłopcy do 12 lat i młodzież do 18 lat. W turnieju weźmie udział utalentowany Jan Cichocki. Zawodnik w otwartych mistrzostwach Polski zajął drugie miejsce w grze pojedynczej do lat 16. Teraz będzie jednym z faworytów w grupie młodzieży do lat 18.

Zawodnicy o medale w VII mistrzostwach Polski młodych w soft tenisie będą walczyć 12 czerwca w Strefie Ruchu Książenice. Każdy może z bliska śledzić zmagania. Wstęp na turniej jest wolny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.