Milanowianin wicemistrzem Polski

Pływanie

Bartosz Kuźma z Milanówka dwukrotnie zajął drugie miejsce na Mistrzostwach Polski w Pływaniu Juniorów do lat 14 w Szczecinie.

Zawodnik na co dzień trenuje w klubie KS Jedynka Ożarów Maz., a jego trenerem jest Rafał Jagoda. Młody pływak w mistrzostwach, które odbyły się w dniach 6–8 lipca, zdobył dwa srebrne medale. Pierwsze srebro wywalczył na dystansie 200 m stylem dowolnym z czasem 2.01,61, natomiast drugie na 400 m również stylem dowolnym z czasem 4.20,17.

To kolejny sukces Bartosza Kuźmy. Rok temu zdobył tytuł wicemistrza Polski do lat 13 na 400 m stylem dowolnym.