Medale grodziskich karateków

Sporty Walki

W zawodach Pucharu Smoka w karate shinkyokushin, które odbyły się w Warszawie bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Karatecy wywalczyli aż 22 medale.

Zdobyć medal to marzenie każdego sportowca. Wszyscy doskonalą swoje umiejętności, aby stawać na podium. Każde zawody to sprawdzian formy, ale też emocje i rywalizacja. W Pucharze Smoka w Warszawie wystartowało blisko 200 zawodników. Do stolicy wybrało się 37 karateków z UKS Sparta.

Zawodnicy z Grodziska będą miło wspominać start w Warszawie. Grupa senseia Tomasza Basiaka pokazała, że nauka nie idzie w las. Zaangażowanie w treningi, samodyscyplina dały efekty w postaci dobrych wyników. Karatecy z Grodziska nie mieli litości dla swoich rywali. W Warszawie grodziscy karatecy znaleźli się w czołówce, bo sięgnęli po 22 medale.

Dwa razy na podium stanął Rafał Osiadacz. Medale dla UKS Sparta zdobywali także: Paweł Busse, Elżbieta Busse, Jakub Skrzecz, Wiktoria Kowalska, Michał Urbański, Jakub Urbański, Michał Cyngot, Michał Kucharczyk, Marek Kucharczyk, Amelia Osiadacz, Adam Włodarski, Małgorzata Włodarska, Julia Adadyn, Dawid Przymirski, Szymon Bartosiewicz, Filip Bolewski, Tomasz Żyliński, Patryk Osiadacz, Paulina Jarczyk i Mateusz Aniszewski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.