Mecz superligi tenisa stołowego w Grodzisku Maz.

Grodzisk Maz.

2 lutego w Grodziskiej Hali Sportowej Dartom Bogoria zmierzy się z zespołem Palmiarnia Zielona Góra w ramach 14. kolejki Wschodzący Białystok Superligi Tenisa Stołowego.

Zespół z Grodziska Mazowieckiego plasuje się na piątym miejscu w tabeli tuż po Polonii Bytom, do której traci tylko jeden punkt. Wtorkowy mecz może okazać się decydujący. Po rundzie zasadniczej daje możliwość gry w play-offach i walki o medale w tegorocznych rozgrywkach. Czy Dartom Bogoria odniesie zwycięstwo?

W sukcesie pomóc ma Oh Sang Eun, który przyleciał do Polski na kilka dni przed ważnym meczem. W obecnym sezonie nie przegrał jeszcze żadnego spotkania. W poprzednim meczu Bogorii z Palmiarnią Koreańczyk był niesamowity. Zapewnił grodziskiemu zespołowi zwycięstwo 3:1. Oprócz niego przy stołach do tenisa pojawią się Daniel Górak oraz Jakub Kosowski, który Grand Prix Polski uzyskał drugą lokatę.

Palmiarnia zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Powodem niskiego wyniku jest nieobecność Taku Takakiwy na ostatnich zawodach w Zielonej Górze oraz brak Jorgena Perssona, dobrego zawodnika ze Szwecji. Nie wiadomo w jakim składzie wystąpią w Grodziskiej Hali Sportowej. W ostatnich potyczkach wystartowali Lucjan Błaszczyk, Miroslav Horejsi oraz Kamil Nalepa. Niewykluczone, że pojawią się nieobecni wcześniej zawodnicy. Wtedy rywalizacja będzie naprawdę zacięta!

Bilety normalne w cenie 10 zł bądź z kartą kibica za 5 zł dostępne są przed spotkaniem w kasie Grodziskiej Hali Sportowej przy ul. Westfala 3A.

Młodzież do lat 18 wchodzi za darmo.

Start rywalizacji o godz. 18.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.