Mecz ostatniej szansy w Suwałkach?

Piłka Nożna

Awans ucieka zawodnikom Znicza Pruszków. Jeżeli jednak uda im się wygrać trudne spotkanie w Suwałkach przedłużą nadzieje na zajęcie choćby drugiego miejsca. Jeżeli nie będą musieli... walczyć o utrzymanie.

Porażka w ostatniej kolejce z Garbarnią spowodowała, że Znicz Pruszków powoli przestaje być kandydatem do awansu. Rywale z czołówki punktowali i odskoczyli Zniczowi. Teraz podopieczni Roberta Kochańskiego powinni coraz częściej oglądać się za siebie, ponieważ po 24 kolejkach mają już tylko punkt przewagi nad zespołem zajmującym miejsce spadkowe.

W Pruszkowie Znicz przegrał z Wigrami 1:2, a honorową bramkę dla żółto-czerwonych strzelił Adrian Paluchowski. Czy Znicz da radę jeszcze włączyć się w wyścig o awans, czy skupi się tylko na walce o utrzymanie? Wszystko jasne będzie już w najbliższy piątek po meczu w Suwałkach z Wigrami, które rozpocznie się o godz. 16.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.