Mazowsze Grójec kolejnym rywalem Nadarzyna

Region

Piłkarze GLKS Nadarzyn zmierzą się na własnym boisku z zespołem Mazowsza Grójec. Obie drużyny chcą odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Podopieczni Macieja Terleckiego w pierwszym meczu z Naprzodem Zielonki (1:1) nie zaprezentowali się zbyt dobrze. Grali bardzo ospale, przewidywalnie i niezbyt składnie. Jednak trzeba pod uwagę brać fakt, że jest to całkiem nowy zespół na dodatek z trenerem, który nigdy jeszcze nie prowadził samodzielnie żadnego zespołu.

Najbliższy przeciwnik GLKS-u to trzeci zespół poprzedniego sezonu, który walczył z Orłem Wierzbica i Mszczonowianką o awans do III ligi. Obrońcy z Nadarzyna będą musieli szczególnie uważać na najgroźniejszego zawodnika Mazowsza Damiana Wojtulewicza. 28-letni napastnik potrafi doskonale grać głową i strzela dużo bramek po dośrodkowaniach.

Spotkanie GLKS Nadarzyn – Mazowsze Grójec rozpocznie się w sobotę, 20 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie w Nadarzynie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.