Mazovia grała w Ząbkach

Udanie w rozegranym w Ząbkach, ogólnopolskim turnieju piłki halowej, zaprezentowały się zawodniczki Mazovii Grodzisk Mazowiecki.

W ostatnim czasie podopieczne Sławomira Domańskiego na brak zajęć nie mogą narzekać. Piłkarki Mazovii gościły tym razem w Ząbkach, gdzie najlepiej zaprezentowała się drużyna z rocznika 2001. Grodziszczanki wygrały rywalizację, a w pokonanym polu pozostawiły Victorię Gieleniów, Ząbkovię II, Pilawę, Ząbkovię I oraz KS Raszyn. Królem strzelców zmagań została Nikola Regner, która zapisała na swoim koncie sześć goli.

Nieco mniej szczęścia miały zawodniczki z rocznika 2000, które w swojej kategorii uplasowały się na drugiej lokacie. W spotkaniu finałowym Mazovia uległa 0:1 pierwszej drużynie gospodyń turnieju. Za najlepszą zawodniczkę zmagań uznano Magdę Kuch.

Poza podium z kolei znalazły się najstarsze piłkarki Mazovii (rocznika 1999 i młodsze). Podopieczne Sławomira Domańskiego mimo, że pokonały Ząbkovię I (1:0) i gładko uporały się z KS Raszyn (4:0), to w końcowej klasyfikacji zajęły czwartą pozycję. Najlepszą zawodniczką turnieju została Justyna Cynowska.