Machalski dał zwycięstwo Zniczowi

Piłka Nożna

Trzy punkty wywalczył Znicz Pruszków w wyjazdowym spotkaniu z Garbarnią Kraków. Gola na wagę trzech punktów zdobył Maciej Machalski.

W tym sezonie trzy punkty z Krakowa wywiozła tylko Legionovia. U siebie Garbarnia jest niezwykle groźna, o czym świadczą cztery zwycięstwa i dziewięć zdobytych bramek. Znicz miał świadomość, że czeka go trudne zadanie. Na wyjazdach zespół Dariusza Żurawia grał w kratkę.

Jednak ostatnio Znicz zaczął łapać wiatr w żagle. Żółto-czerwoni od trzech spotkań są niepokonani. Najpierw żółto-czerwoni zremisowali na wyjeździe z Wisłą Puławy, następnie pokonali u siebie mocnego Radomiaka, a teraz wygrali z Garbarnią. Znicz musiał wykazać się cierpliwością. Żółto-czerwoni zwarli szeregi w obronie, nie pozwolili gospodarzom na zbyt wiele i wykorzystali swoją szansę. W 89. minucie zwycięską bramkę zdobył Maciej Machalski.

Znicz Pruszków zajmuje 9. miejsce w II lidze z dorobkiem 17 punktów. 

Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Machalski 89′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.