Lodowisko w Pruszkowie już w środę?

Lodowisko

Dla wszystkich mieszkańców Pruszkowa mamy dobrą wiadomość. Wiele wskazuje na to, że już w najbliższą środę będzie można korzystać ze ślizgawki przy Szkole Podstawowej nr 2.

Lodowiska w naszym regionie działają już pełną parą. Niebawem do długiej listy miejsc, gdzie można pojeździć na łyżwach będziemy mogli dopisać lokalizację w Pruszkowie. – Na środę planujemy otwarcie lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 2. Mamy nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać – mówi Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa.

 

Montaż lodowiska rozpoczął się 14 grudnia, więc można powiedzieć, że prace idą w ekspresowym tempie. – Warto dodać, że wykonawca oprócz lodowiska ma również ustawić zadaszenie płyty – zaznacza Landowski.

 

Zadaszenie lodowiska to dodatkowy atut i ochrona przed zmienną pogodą. Dzięki temu nawet przy niewielkim wzroście temperatury czy opadach deszczu płyta ślizgawki będzie chroniona.

 

W jakich godzinach będzie można korzystać ze ślizgawki na terenie szkoły? – Harmonogram pracy oraz regulamin korzystania z lodowiska jest już prawie gotowy – dodaje wiceprezydent Pruszkowa.  

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.