Lodowisko również w Mszczonowie

Uncategorized

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. Od soboty lodowisko działa również w Mszczonowie.

W ubiegłym roku mszczonowska ślizgawka była ratunkiem dla lokalnych amatorów jazdy na łyżwach. Wtedy to z uwagi na ciepły początek zimy nie działały lodowiska w Grodzisku i Pruszkowie, a Piastowską ślizgawkę udało się uruchomić, ale z dużymi problemami. Dziś część lodowisk w naszym regionie już działa, niektóre gminy przygotowują się o uruchomienia ślizgawek. Na łyżwy można wybrać się również do Mszczonowa.

Na terenie mszczonowskich term od 9 grudnia działa sztuczne lodowisko i to pod dachem. Wstęp na 50 min dla osób dorosłych kosztuje 6 zł (zniżka dla seniorów powyżej 65. roku życia – 4 zł), dzieci i młodzież zapłacą 4 zł. Jeśli nie macie swojego sprzętu to nic nie szkodzi. Przy lodowisku działa wypożyczalnia, gdzie za 5 zł możemy wypożyczyć łyżwy. Za symboliczną złotówkę można także skorzystać z kasku. Wynajem całej tafli na godzinę to wydatek 100 zł. Bezpłatnie do dyspozycji maluchów do specjalne misie, pingwiny i pandy, które pomagają w nauce jazdy.

Mszczonowskie lodowisko działa od poniedziałku do niedzieli w godz. 9.00 – 20.00. Przerwa techniczna odbywa się w godz. 13.00 – 14.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.