Lodowisko działa już bez problemów

Lodowisko

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z lodowiska w Pruszkowie. Ślizgawka działa już bez problemów podobnie jak wypożyczalnia sprzętu.

Lodowisko w Pruszkowie działa przy szkole podstawowej nr 2. Na uruchomienie ślizgawki trzeba było czekać do 28 grudnia do godziny 16.00. Niestety już następnego dnia wielu mieszkańców zostało odprawionych z kwitkiem, bowiem lodowisko zostało zamknięte. Dlaczego tak się stało? – Wszystko przez ogromne zainteresowanie mieszkańców. Zaraz po otwarciu na ślizgawce zjawiło się wielu mieszkańców. Okazało się, że tafla została mocno zjeżdżona i nie udało się na czas jej odtworzyć w takim stopniu, by gwarantowała komfort jazdy – mówi nam Michał Landowski,wiceprezydent Pruszkowa. 

Dziś sytuacja jest już opanowana. Od wtorku działa również wypożyczalnia sprzętu. Mimo to pruszkowski włodarz przestrzega, że lodowisko może być zamykane. – Wszystko zależy również od pogody. Zwłaszcza, że aura przypomina raczej tą wiosenną – podkreśla Landowski. –Jeśli zajdzie taka konieczność to odwołamy przedpołudniowe zajęcia, tak by mieszkańcy mogli korzystać z lodowiska po południu bez większych problemów – dodaje.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.