Lodowisko dopiero po świętach

Lodowisko

Mieszkańcy Pruszkowa będą musieli poczekać na uruchomienie lodowiska. Wszystko przez pogodę, która wydłuża proces mrożenia tafli.

Pierwotni pruszkowska ślizgawka miała zostać uruchomiona w środę, następnie termin przesunięto na piątek. Niestety dziś lodowisko również nie wystartuje. –  Mrożenie tafli trwa. To proces wieloetapowy. Niestety pogoda nieco go wydłuża – mówi nam Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa. – Zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu otwarcia lodowiska – dodaje.

Lodowisko ma zostać uruchomione w środę tuż po świętach Bożego Narodzenia. Start zaplanowano na godz. 8.00. Mieszkańcy do swojej dyspozycji będą mieli krytą ślizgawkę o powierzchni 600 mkw. Lodowisko ma działać do godz. 20.00. 

Przypominamy, że wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny. Sprzęt będzie można wypożyczyć za drobną opłatą. Jazdę na łyżwach umilać będzie muzyka.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.