Lider za mocny dla Pogoni

Piłka Nożna

Coraz gorzej przedstawia się sytuacja Pogoni Grodzisk Mazowiecki w III lidze. Grodziszczanie w 21. kolejce przegrali 0:2 z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Pogoń musi szukać punktów w każdym spotkaniu. Zespół z Al. Mokronoskich zajmuje 12. miejsce w tabeli III ligi z dorobkiem 23 punktów. Do bezpiecznego siódmego miejsca traci już jedenaście „oczek”.

W rundzie wiosennej Pogoń w czterech spotkaniach wywalczyła zaledwie dwa punkty. Drużyna z Grodziska była bezradna w starciu z Sokołem Aleksandrów Łódzki, czyli liderem III ligi. Nie udało się wykorzystać przewagi własnego boiska. Początek spotkania wyrównany i Pogoń odważnie szukała swojej szansy. Gospodarze nawet skierowali piłkę do siatki, ale sędzia gwizdnął pozycję spaloną.

Z czasem zaczęła zaznaczać się przewaga Sokoła. Jeszcze przed przerwą wynik spotkania otworzył Mariusz Zasada. Druga część gry należała do przyjezdnych. To Sokół panował na boisku i inicjował kolejne akcje. Jedną z nich skutecznie wykończył Michał Michałek.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki –  Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:1)
Zasada 43′, Michałek 84′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.