Lider testuje gracza Pogoni

Piłka Nożna

Michał Brudnicki ma za sobą dobrą rundę w barwach III-ligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Usługami bramkarza zainteresował się lider ekstraklasy Piast Gliwice.

18-letni Brudnicki trafił do Pogoni pół roku temu z zespołu MKS Polonia Warszawa. Wygrał rywalizację z Adamem Marczukiem i jesienią stał między słupkami bramki grodziskiej ekipy. Młody golkiper wystąpił w 17 meczach III ligi.

Dobra postawa Brudnickiego została dostrzeżona. Umiejętności 18-latka sprawdzi Piast Gliwice. W najbliższych dniach zawodnik Pogoni będzie trenował z zespołem lidera ekstraklasy. Po tym czasie sztab szkoleniowy Piasta oceni jego przydatność do drużyny.

Kilka dni temu kontrakt z zespołem z Gliwic podpisał Adam Dobosz, który do tej pory bronił barw Znicza Pruszków. Lider ekstraklasy po raz kolejny szuka wzmocnień w drużynach z naszego regionu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.