Łady walczą o awans

Uncategorized

Zaledwie jeden mecz pozostał do zakończenia sezonu w piłkarskiej lidze okręgowej. O awans nadal walczą piłkarze UKS Łady.

Lada chwila wszystko będzie jasne. Łady zajmują 2. miejsce w tabeli i tracą dwa „oczka” do lidera z Błonia. Błonianka musi stracić punkty w rywalizacji z Przyszłością Włochy, aby UKS mógł awansować. Klub z Ład też musi spełnić jeden podstawowy warunek – zdobyć trzy punkty.

 

UKS w 30. kolejce ligi okręgowej będzie gościł w Górze Kalwarii, gdzie zmierzy się z miejscową Koroną. W rundzie jesiennej ekipa z Ład rozbiła swojego najbliższego rywala 5:0. Powtórka jest jak najbardziej pożądana. Zwłaszcza, że Korona zajmuje 12. miejsce w tabeli. Dużo groźniejszego rywala ma Błonianka Błonie. Lider zmierzy się z 5. w tabeli Przyszłością Włochy i musi mieć się na baczności, aby na ostatniej prostej nie potknąć się.

 

W ostatniej kolejce ligi okręgowej dojdzie do meczu derbowego. Spotkają się Naprzód Brwinów i Milan Milanówek. Obie drużyny są sąsiadami w tabeli (odpowiednio 11 i 10 miejsce) i zdobyły taką samą liczbę punktów – 31. W rundzie jesiennej Milan wygrał 2:1. Czy zespół z Brwinowa zrewanżuje się za porażkę z pierwszej części sezonu?

 

LKS Chlebnia zakończy sezon w górnej połówce tabeli, obecnie zajmuje 4. lokatę. W ostatniej kolejce LKS uda się na wyjazd do Konstancina, gdzie spotka się z najsłabszą w rozgrywkach Kosą Konstancin.  

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.