Kryzys Znicza trwa

Znicz Pruszków przegrał na własnym stadionie z Olimpią Elbląg 1:2 i chyba już wypadł z gry o awans do I ligi.

Dla drużyny z Pruszkowa to była chyba ostatnia okazja, aby zachować jakiekolwiek szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Wygrana z Olimpią pozwoliłaby odrobić część punktów straconych w poprzednich meczach rundy wiosennej.

Gra podopiecznych Michała Libicha wciąż nie wygląda tak, jak oczekują tego, kibice i działacze. Dobitnie było to widać w meczu z Olimpią Elbląg, która wykorzystała wszystkie mankamenty i błędy pruszkowskiej drużyny.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej części coraz mocniej do głosu zaczęli dochodzić goście. W końcu w 61. minucie Kamil Jackiewicz wykorzystał błąd obrony i strzelił na 1:0. Kilkanaście minut później było już 2:0. W 73. minucie rzut karny na bramkę zamienił Krzysztof Sobieraj.

W ostatniej minucie gola na otarcie łez zdobył Kamil Witkowski, który chyba jako jedyny wiosną nie zawodzi.

Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg 1:2 (0:0)

Znicz: Małecki – Rybaczuk (46' Tomczyk), Jędrzejczyk, Makowski, Januszewski – Kopciński (65' Bylak), Król (64' Karcz), Osoliński, Rackiewicz – Feliksiak (60 'Tatara), Witkowski.

Olimpia: Sobański – Żuraw, Dremluk, Sobieraj, Loda – Pietroń (68' Szepietowskij), Matwijów, Lubenow, Jackiewicz (81' Pietroń) – Bułka, Kołosow.

żółte kartki: Januszewski, Bylak – Bułka.
sędziował: Robert Marciniak (Kraków).
widzów: 1000.