Kosowski zmienił klub

Tenis Stołowy

Jakub Kosowski podjął decyzję o zakończeniu przygody z Bogorią Grodzisk Mazowiecki. W przyszłym sezonie tenisista będzie bronił barw Kolpinga Frac Jarosław.

Bogoria przeprowadziła ofensywę transferową. Szeregi grodziskiego klubu zasilili Panagiotis Gionis, Masaki Yoshida oraz Chan Kazuhiro. W związku z tym jasne stało się, że ktoś z obecnej kadry pożegna się z zespołem. Na zmianę barw klubowych zdecydował się Jakub Kosowski.

Popularny „Kosa” grał w Bogorii przez rok. W Superlidze Kosowski zanotował 12 wygranych oraz 18 przegranych pojedynków. Bilans ten jest najgorszym spośród wszystkich tenisistów grodziskiej drużyny. W minionym sezonie „Kosa” zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w grze podwójnej.

Bogoria rundę zasadniczą Superligi zakończyła na 5. miejscu z dorobkiem 41 punktów. Zespół Tomasza Redzimskiego zanotował 14 zwycięstw i 8 porażek. Bogorii nie udało się awansować do fazy play-off.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.