Końko stracił posadę

Piłka Nożna

Marek Końko nie jest już trenerem III-ligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Szkoleniowiec nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

Końko objął Pogoń w grudniu ubiegłego roku. Działacze postawili przed nim zadanie wydostania drużyny ze strefy spadkowej. W rundzie wiosennej Pogoń prezentuje się poniżej oczekiwań.

Wiosną Pogoń rozczarowuje. Piłkarze z Al. Mokronoskich zajmują 15. miejsce w lidze i widmo spadku zagląda im coraz głębiej w oczy. Końko poprowadził Pogoń w siedmiu spotkaniach III ligi. Pod jego wodzą zespół nie wygrał ani razu. Pogoń zanotowała dwa remisy, 3:3 z Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz Energią Kozienice, i pięć porażek.

Czarę goryczy przelał ostatni mecz z Pilicą Białobrzegi. Pogoń poległa na wyjeździe 1:2. Dla Marka Końko było to ostatnie spotkanie na ławce trenerskiej grodziskiej ekipy.

Do końca sezonu Pogoń będą prowadzili Jakub Dębiec i Maciej Tataj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.