Koniec marzeń

Region

Piłkarze Znicza Pruszków przegrali na wyjeździe ze Startem Otwock i i definitywnie stracili szanse na awans do I ligi.

Gracze Znicza w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli 7 punktów i do Otwocka jechali po kolejne, aby do końca walczyć o awans. Jednak piłkarze zdegradowanego już Startu zagrali bardzo odważnie i wybili z głowy pierwszoligowe ambicje graczom Znicza.

Przez większość meczu to Pruszkowianie starali się atakować, ale brakowało skuteczności, za co gracze Świerczewskiego i Śliwowskiego zostali surowo ukarani. W 44. minucie bramkę do szatni strzelił wychowanek Legii Warszawa Wojciech Wocial.

Znicz mógł wyrównać na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, ale rzutu karnego nie wykorzystał Kacper Tatara.

Porażka Znicza oznacza definitywny koniec walki o I ligę w tym sezonie. Teraz zarząd klubu musi się zastanowić jakie ruchy wykonać, aby nie powielić błędów z tego sezonu.

Start Otwock – Znicz Pruszków 1:0 (1:0)

Start: Bułka – Bobrowski, Moryc, Pacuszka (90’ Dźwigała), Mazurkiewicz – Choiński, Tokaj, Kamiński (89’ Gromulski), Kuźmińczuk – Kęska (65’ Kęsek), Wocial (79’ Warszawski)

Znicz: Małecki – Tomczyk, Jędrych, Jędrzejczyk, Januszewski – Rybaczuk, Kasztelan, Kucharski, Karcz (60' Machalski) – Tomas (46' Kopciński), Witkowski (46' Tatara)

Sędziował: Sławomir Pipczyński (Radom)
Widzów: 150

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.