Kolejny turniej Mistrzostw Zachodniego Mazowsza odbędzie się w Pruszkowie

Pruszków

I to już w ten weekend! Rywalizacja toczyć się będzie nie tylko o tytuł Mistrzowski, trofea i medale, ale również o awans do Wielkiego Finału 2018.

14 kwietnia (najbliższa sobota) odbędą Otwarte Mistrzostwa Pruszkowa w piłce nożnej. To drugi z czterech turniejów rozgrywanych w ramach II edycji Mistrzostw Zachodniego Mazowsza. Start imprezy przewidziano na godzinę 9, a zakończenie na 16. Rozgrywki będą toczyć się w systemie grupowo-pucharowym. W zależności od liczby zgłoszeń zespoły podzielone zostaną na kilka grup, z których dwa najlepsze awansują do fazy pucharowej. Przy osiągnięciu kompletu zgłoszeń zostaną utworzone dwie grupy po cztery zespoły w każdej. Losowanie do każdego turnieju będzie przeprowadzone bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów.

Jeśli chcecie zgłosić swoją drużynę to wyślijcie wiadomość na adres zapisy@kreatorsportowychemocji.pl z nazwą Waszego zespołu.

Zawodnicy mogą liczyć na profesjonalną oprawę muzyczną, szatnie, wodę i… fantastyczną atmosferę!

Najważniejsze informacje:
Koszt: 150 zł od drużyny.
Miejsce: boisko przy Promyka 24/26, Pruszków
Liczba zawodników: 6 piłkarzy w drużynie (5 plus bramkarz) – Maksymalnie 10 zgłoszonych

Kolejny turniej już 21 kwietnia – Otwarte Mistrzostwa Żyrardowa, następnie 28 kwietnia odbędą się Otwarte Mistrzostwa Brwinowa. Finałowe eliminacje rozpoczną się 5 maja, a wielki finał 12 maja.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.