Kolejna edycja nightskatingu za nami

Pruszków

W minioną niedzielę (25 czerwca) ulicami Pruszkowa pojechali rolkarze. Była to jedna z wielu atrakcji przygotowanych z okazji pruszkowskich wianków. Kolejna edycja nightskatingu już wkrótce...

Punktualnie o godz. 19.00 rolkarze wystartowali sprzed Pałacu Ślubów w Pruszkowie. Choć w tym roku nie była to tak liczna grupa jak podczas dwóch ubiegłorocznych edycji imprezy. A wszystko z powodu nie do końca sprzyjającej pogody oraz meczu Polska vs Kolumbia, który sami wiemy jak się zakończył. Krótko mówiąc, warto było iść na rolki!

– W tym roku wystartowało około 200 osób. Mniej niż w ubiegłym roku, ale dzień był specyficzny, z uwagi na mecz. Ale oceniamy imprezę bardzo pozytywnie. Na pewno będziemy kontynuować tę inicjatywę – mówi nam Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa.

Dowiedzieliśmy się też, że kolejna edycja pruszkowskiego nightskatingu odbędzie się 2 września na zakończenie wakacji. Miasto prowadzi też rozmowy z sąsiednimi gminami w sprawie możliwości „wyjechania” poza granice Pruszkowa podczas nightskatingu. – Wtedy zrobilibyśmy trochę dłuższą trasę. Ale na razie nie chcemy ujawniać szczegółów – zaznacza Landowski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.