Kobra Brwinów powalczy o tytuł

Uncategorized

Młodzi hokeiści na rolkach reprezentujący barwy klub UKS Kobra Brwinów już w październiku będą bronić tytułu mistrzów Polski. Turniej finałowy odbędzie się 12 października w Malborku.

Oprócz ekipy z Brwinowa w zmaganiach udział wezmą także trzy inne zespoły: gospodarze turnieju UKS Bombek Malbork oraz HUKS Niedźwiadki Gdynia, UKS Wikingowie Elbląg. Skład zespołu z Brwinowa tworzą zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych. Są to chłopcy urodzeni w latach 1998–2000, 2000–2002, z rocznika 2003 i młodsi.

UKS Kobra Brwinów wystąpi w Malborku w następującym składzie: Jan Jalowski, Michał Kosiński Michał, Kamil Król, Filip Kowalewski, Michał Olczak (bramkarz), Wlazło, Jan Głębocki, Bartosz Jalowski, Piotr Kuśmierczak, Igor Popiołek, Mikołaj Siwczuk, Stanisław Głębocki, Lech Kowalewski, Maciej Polak i Miłosz Popiołek.

Październikowy turniej rozgrywany będzie systemem każdy z każdym, a wygra go drużyna, która uzyska najkorzystniejszy bilans spotkań.

A oto harmonogram gier:
10.00 – BOMBEK Malbork – NIEDŹWIADKI Gdynia
11.00 – WIKINGOWIE Elbląg – KOBRA Brwinów
12.00 – BOMBEK Malbork – WIKINGOWIE Elbląg
13.00 – KOBRA Brwinów – NIEDŹWIADKI Gdynia
14.00 – NIEDŹWIADKI Gdynia – WIKINGOWIE Elbląg
15.00 – KOBRA Brwinów – BOMBEK Malbork

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.