Kapry-Armexim fabryką talentów

Region

Zawodniczka pruszkowskiego klubu UKS Kapry-Armexim Marta Kobecka, wygrała zawody kontrolne w trójboju nowoczesnym w Drzonkowie.

Klub z Pruszkowa jest istną kuźnią talentów. Po zdobyciu 13 medali Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu i ośmiu medalach Drużynowych Mistrzostw Województw rocznika 1998-1999, Kapry-Armexim mogą dopisać do długiej listy wyróżnień kolejny sukces.

Zawodniczka pruszkowskiego UKS Marta Kobecka wygrała II Zawody Kontrolne w Drzonkowie w trójboju nowoczesnym zdobywając łącznie 3320 punktów. Szesnastolatka okazała się najlepsza spośród 27 uczestników, pokonała m.in. Katarzynę Witczak z SKS „Start” Łódź i Ismenę Dobrosielską z UKS „G-8” Bielany, które zdobyły po 3188 punktów i zajęły ex-equo drugie miejsce.