Kalendarz startów wypełniony

Sporty Walki

Ciężka praca czeka wojowników sekcji MMA nadarzyńskiego GLKS-u. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnych startów. Tych w kalendarzu nie brakuje.

Trenują pod okiem najlepszych specjalistów, aby w przyszłości sięgać po najwyższe laury. Najważniejsze jest doświadczenie, które trzeba zdobywać poprzez rywalizację. W najbliższych tygodniach wojownicy z Nadarzyna nie będą narzekać na nudę. – Kalendarz startów mamy wypełniony po brzegi. Najbliższe zawody to warszawska Granda na pięści. 22 października wystąpimy na 12. mistrzostwach Polski w BJJ w Legionowie. W listopadzie czekają nas mistrzostwa kraju młodzieżowców ALMMA. Z kolei w grudniu jedziemy do Skały na Puchar Polski ADCC. Mierzymy również w grudniowe mistrzostwa Polski MMA – przedstawia Piotr Kurkus, trener sekcji MMA w Nadarzynie.

Do tej pory dwóch zawodników GLKS-u miało okazję zaprezentować się w walkach zawodowych. Niebawem kolejni dostaną swoje szanse. – Ciężko trenują pod okiem najlepszej klasy fachowców. W pierwszym kwartale 2017 roku kolejni zawodnicy, 3-4, stoczą swoje pierwsze pojedynki zawodowe. Rozwijamy się głównie z myślą o MMA. Jeździmy po różnych imprezach, żeby zdobywać doświadczenie, która ma zaprocentować – mówi szkoleniowiec GLKS-u.

O tym, że klub się rozwija nie trzeba nikogo przekonywać. Sporty walki stają się coraz popularniejsze w Nadarzynie. – Otworzyliśmy sekcje jui-jitsu oraz zapasów. Od października prowadzimy także zajęcia dla dzieci. Dwa razy w tygodniu najmłodsi mogą trenować zapasy pod okiem naszych specjalistów – podaje Kurkus.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.