Jubileuszowy Parkrun przed nami

Bieganie

Dacie wiarę, że przed nami już 200 odsłona biegowych zmagań w Pruszkowie? Oczywiście chodzi tu o Parkrun, który co sobotę odbywa się w Pruszkowie.

– Będziemy celebrować, liczymy na rekordową frekwencję. Będą władze miasta Pruszków i powiatu pruszkowskiego. Będą losowane gadżety dla uczestników, bez względu na charakter uczestnictwa. Uczestnicy, którzy zamierzają pokonać całą trasę 5 km proszeni są o posiadanie numerów startowych z numerem 200. Cóż więcej dodać? Serdecznie zapraszamy bez względu na wiek, umiejętności i sposób poruszania się po trasie. Czekamy na Was. Nie liczy się czas przebycia trasy, czy forma uczestnictwa. Przybywajcie masowo! – zachęcają organizatorzy biegu. 

W biegach w formule Parkrun może wziąć udział każdy. Wyzwanie jest osiągalne dla każdego. Do pokonania jest 5 km trasa. Jeśli nie macie motywacji i myślicie, że nie dacie rady zamiast marudzić po prostu spróbujcie! Może się okazać, że złapiecie bakcyla i bieganie stanie się waszą pasą. 

Warto podkreślić, że pruszkowski Parkrun jest z nami już od czterech lat. Pierwszy bieg odbył się 8 listopada 2014 r. 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.