Jak radzi sobie Pogoń?

Piłka Nożna

Po ośmiu kolejkach III ligi piłkarskiej Pogoń Grodzisk Mazowiecki zajmuje 10. miejsce w tabeli. Ostatnio ekipa z Al. Mokronoskich notuje dobre występy.

Pogoń w tym sezonie przegrała tylko raz. W 3. kolejce zespół z Grodziska musiał uznać wyższość Błękitnych Raciąż. Pogoń nie przegrywa, ale z wygrywaniem też nie jest dobrze.

Grodziska drużyna pierwsze zwycięstwo odniosła dopiero w 6. kolejce rozgrywek, kiedy to pewnie wygrała 3:0 z zespołem Oskar Przysucha. Dwie bramki zdobył Maciej Tataj, na listę strzelców wpisał się również Mateusz Sołtys. W następnym meczu Pogoń pojechała do Białobrzeg, gdzie zmierzyła się z miejscową Pilicą. Trafienie Mateusza Michalskiego pozwoliło przywieźć do domu trzy punkty.

Wydawało się, że grodziszczanie są na fali wznoszącej i będzie tylko lepiej, ale w ostatnim spotkaniu nastroje trochę opadły. Remis z ŁKS-em Łódź nie jest tragedią, gdyż to czołowa drużyna rozgrywek III ligi, jednak nie udało się wykorzystać atutu własnego terenu.

Pogoń to drużyna, która jest gotowa pójść na kompromis. Już w pięciu spotkaniach dzieliła się punktami. U siebie drużyna z Grodziska jeszcze nie przegrała. Pogoń zajmuje 10. miejsce w tabeli i musi gromadzić punkty, aby rywale w wyścigu o awans zbytnio nie uciekli. Ci z dołu również nie próżnują, więc piłkarze z Al. Mokronoskich muszą się mieć na baczności.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.