Jadą po trzy punkty

Piłka Nożna

Zwycięstwo na własnym stadionie powinno dodać skrzydeł podopiecznym Dariusza Banasika. Znicz Pruszków jedzie na mecz wyjazdowy do Niepołomic, gdzie zmierzy się z Puszczą w spotkaniu 8. kolejki II ligi.

Obie ekipy mogą pochwalić się takim samym dorobkiem punktowym. Znicz i Puszcza zgromadziły na swoim koncie po 9 punktów. Ekipa z Pruszkowa wygląda nieco lepiej w obronie, gdyż straciła siedem goli w siedmiu spotkaniach, a najbliższy rywal o trzy bramki więcej.

 

Puszcza w ostatniej kolejce pewnie wygrała na własnym obiekcie 3:0 z ROW 1964 Rybnik. Ekipa z Niepołomic u siebie w tym sezonie przegrała tylko raz – na inaugurację rozgrywek z Siarką Tarnobrzeg. Z kolei Znicz w ostatniej kolejce odniósł przekonujące zwycięstwo z Polonią Bytom i w końcu uciekł z okolic strefy spadkowej.

 

W poprzednim sezonie Znicz i Puszcza podzieliły się zwycięstwami. Ekipa z Pruszkowa straciła trzy punkty u siebie po trafieniu Gawęckiego w 90. minucie. Z wyjazdu do Niepołomic Znicz przywiózł trzy punkty. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Maciej Górski w 90. minucie spotkania.

 

Mecz zostanie rozegrany 12 września o godz. 16.00 w Niepołomicach.  

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.