Intensywny czas Bogorii

Tenis Stołowy

W ciągu trzech dni tenisiści Bogorii Grodzisk Mazowiecki rozegrają dwa spotkania. Najpierw we Francji zmierzą się z G.V. Hennebont, a potem u siebie podejmą Kolping Frac Jarosław.

Liam Pitchford, Chen Chien-An i Kalinikos Kreanga to groźne działa francuskiej ekipy, z którą zespół Tomasza Redzimskiego zagra w najbliższy piątek tj. 4 listopada w 3. kolejce Ligi Mistrzów. Spotkanie będzie miało niezwykle ważne znaczenie dla układu tabeli grupy C. Oba zespoły zanotowały do tej pory po zwycięstwie i porażce. Dla G.V. Hennebont będzie to pierwszy mecz na własnym terenie. Bogoria ma szansę na odbudowanie się po słabym spotkaniu z FC Saarbrucken, które grodziszczanie przegrali 0:3.

Już w niedzielę, 6 listopada o godz. 16.00, przed drużyną Redzimskiego kolejne wyzwanie. Tym razem bój o ligowe punkty. W hali przy ul. Westfala 3a Bogoria podejmie Kolping Frac Jarosław. Faworytem rywalizacji będą gospodarze, którzy są wiceliderem Superligi. Kolping zajmuje dopiero 9. miejsce. Liderem przyjezdnych jest Gustavo Tsuboi, który w światowym rankingu sklasyfikowany jest na 76. lokacie.

Dla miłośników tenisa stołowego przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania dwie wejściówki na mecz Bogorii z Kolpingiem. Wejściówki trafią do osób, które jako pierwsze w piątek (4 listopada) o godz. 10.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Bogoria”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.