Igor nie zwalnia tempa

Nadarzyn

Zawodnik GLKS Wanzl Scania Nadarzyn odniósł kolejny sukces. W październiku Igor Misztal wywalczył złoty medal mistrzostw świata osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym, a teraz zajął II miejsce w międzynarodowych mistrzostwach Belgii.

Wszyscy w Nadarzynie mocno trzymają kciuki za kolejne występy Igora. Młody tenisista pokazuje ogromne serce do walki, które poparte jest talentem oraz tytaniczną pracą. Misztal cały czas doskonali swoje umiejętności i koncentruje się na celu. Zawodnik z Nadarzyna chce walczyć o medale podczas przyszłorocznych Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.

Misztal wykonał kolejny krok, aby wywalczyć bilet do Brazylii. Podczas międzynarodowych mistrzostw Belgii osób niepełnosprawnych zajął II miejsce w starcie indywidualnym. Z kolei w deblu Misztal okazał się bezkonkurencyjny i sięgnął po złoty medal. Tenisista z Nadarzyna zdobył tym samym cenne punkty w wyścigu olimpijskim.

Igor Misztal kontynuuje znakomitą passę. We wrześniu tenisista wywalczył srebrny medal w turnieju ITTF Para Open. Miesiąc później w Danii sięgnął po złoto mistrzostw świata w parze z Patrykiem Chojnowskim. Teraz zanotował bardzo dobry występ w Belgii, który okrasił wywalczeniem srebrnego medalu. Tegoroczne wojaże Misztala trwają. W grudniu zawodnik z Nadarzyna wystąpi w mistrzostwach Chin.

Cel jest jasny. Jak najlepszy występ i wywalczenie kolejnych punktów w wyścigu olimpijskim. Pewne jest, że Misztal będzie walczył jak lew, aby spełnić swoje marzenia. Jego akcje stoją wysoko, a najważniejsze jest, że ma poukładane w głowie. – Chłopak pochodzi ze Skierniewic. W Nadarzynie mieszka i trenuje od trzech lat, a tenisem zajmuje się od sześciu lat. Igor to tytan pracy, poukładany i samodzielny chłopak – mówił nam Dariusz Zwoliński, prezes GLKS Wanzl Scania Nadarzyn.