I Grodziski Charytatywny Bieg… w szpilkach

Bieganie

Niecodzienne wydarzenie szykuje się w Grodzisku Mazowieckim. Już 8 września wszystkie panie będą mogły wziąć udział w biegu w szpilkach. Kto wie może na starcie pojawią się również panowie...

Zabawa szykuje się przednia, bowiem uczestnicy biegu do pokonania będą mieli dystans 400 metrów. Bieg odbędzie się 8 września o godz. 12.00 w Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim.

Jednak liczba „biegaczy” jest ograniczona. Limit ustalono na 150 (obecnie na liście startowej jest prawie 60 zawodników). Warto dodać, że sama impreza organizowana jest w szczytnym celu. Zebrane w trakcie biegu biegu pieniądze zostaną przekazane dla Domu Dziecka „Inspiracja”.

Bieg w szpilkach nie jest dedykowany jedynie paniom. – Miło jest nam poinformować iż mamy pierwszego Pana na liście startowej  w I Biegu Charytatywnym na Szpilkach?Teraz się zastanawiamy czy nie zrobić klasyfikacji: najszybszy mężczyzna na szpilkach. No i pamiętajcie że będzie wybrany Król biegu. Także Panowie do dzieła nagrody czekają – zachęca Agnieszka Oracka jedna z organizatorek biegu. 

Zapisy są dostępne tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.