Gryf zgasił Znicza

Piłkarze pruszkowskiego klubu nie zaliczą minionego weekendu do udanych. Na wyjeździe Gryf Wejherowo zgasił Znicza kanonadą goli.

Początkowo wydawało się, że to Znicz z niedzielnego spotkania wywiezie komplet punktów. Pruszkowianie na prowadzenie wyszli w 30. minucie po wzorowo wykonanym rzucie karnym Machalskiego. Znicz schodził do szatni z przewagą, ale radość nie potrwała zbyt długo.

Gryf swoją kanonadę rozpoczął już w 49. minucie. Wtedy piłkę w siatce pruszkowskiego golkipera umieścił Goerke. Gospodarze potrzebowali ośmiu minut by podwyższyć wynik na 2:1. W 57. minucie piłkę w siatce pruszkowskiego golkipera umieścił Rogalski, a w 61. minucie Kloc podwyższył wynik na 3:1. W 73. minucie Rogalski znów umieścił piłkę w bramce pruszkowian. Na tablicy wyników po jego wyczynie widniał status 4:1.

Honoru Znicza próbował bronić Zjawiński, który strzelił gola gospodarzom w 78. minucie. Jakiekolwiek nadzieje pruszkowian na wyrównanie pogrążył nikt inny jak Rogalski, który strzelił Zniczowi gola w 84. minucie zaliczając tym samym hattricka.

Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków 5:2