Górak powalczy w Rio

Tenis Stołowy

Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki Daniel Górak jest już w Brazylii. Przed tenisistą rywalizacja w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Warto wspomnieć, że popularny „Góra” wystąpi w turnieju drużynowym. Wraz z nim w kadrze znaleźli się Jakub Dyjasem i Wang Zeng Yi.  Biało-czerwoni polecieli do Rio de Janeiro z nadziejami na medal. Ambicje nie są przesadzone, bo kadra prezentuje wysoką formę. W tegorocznych mistrzostwach świata Polska zaprezentowała się bardzo dobrze i zajęła 9. miejsce. Ponadto, Górak, Dyjas i Zeng Yi doskonale się znają, co także należy uznać jako atut.

Przed wylotem do Rio zawodnik spotkał się z władzami Grodziska, od których otrzymał kilka upominków. Nie zabrakło życzeń udanego startu w Brazylii. Ważnym punktem dla Góraka było ślubowanie olimpijskie. To wyjątkowe przeżycie dla każdego sportowca.

„Góra” będzie reprezentował nasz region w Brazylii. Rywalizacja drużynowa rozpocznie się 12 sierpnia. W turnieju wystąpi 16 ekip, które rywalizować będą systemem pucharowym. 

Tenisista Bogorii to jeden z najbardziej utytułowanych polskich graczy. W Bogorii występuje od ośmiu sezonów i pięciokrotnie sięgał z grodziskim klubem po mistrzostwo kraju. W tym roku Górak triumfował w grze podwójnej w mistrzostwach Polski w Wałbrzychu. Warto odnotować również awans 32-latka do ćwierćfinału Pro Tour Warsaw Polish Open.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.