Górak nieco w dół

Tenis Stołowy

O jedno miejsce w najnowszym notowaniu rankingu Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego spadł zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Z kolei Jung Youngsik zachował dotychczasową lokatę.

Koreańczyk jest najwyżej sklasyfikowanym tenisistą zespołu z Grodziska. Youngsik w światowym zestawieniu zajmuje 14. miejsce. Z kolei Daniel Górak spadł z 64 na 65. pozycję. Na czele rankingu bez zmian. Chińczyk Ma Long dominuje w całej rozciągłości i jest niewzruszony na ataki rywali. Za jego plecami są Fan Zhendong oraz Xu Xin.

Kwietniowe zestawienie jest optymistyczne dla naszej drużyny narodowej. Polska awansowała na 10. miejsce w tabeli, co zapewne jest efektem zajęcia 9. lokaty w mistrzostwach świata, gdzie dobre zawody rozgrywał Górak.

Warto nadmienić, że na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro zagra 12 najlepszych drużyn. Na obecną chwilę nasi kadrowicze są o krok od wyjazdu do Brazylii.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.