Górak coraz wyżej

Tenis Stołowy

Awans Daniela Góraka w najnowszym rankingu Międzynarodowego Federacji Tenisa Stołowego. Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki został sklasyfikowany na 64. pozycji.

To efekt dobrego występu „Góry” w Drużynowych Mistrzostwach Świata, w których Polska uplasowała się na dziewiątej pozycji. Górak odegrał wiodącą rolę w zmaganiach biało-czerwonych. W marcowym zestawieniu ITTF uplasował się na 64. miejscu, czyli trzy pozycje wyżej niż w poprzednim rankingu. Teraz przed Górakiem występy w spotkaniach Superligi, gdzie Bogoria powalczy o cenne punkty i awans w tabeli.

Jak w rankingu prezentują się pozostali tenisiści Bogorii? Najwyżej sklasyfikowany jest Jung Youngsik, który jest 14, czyli zanotował spadek o jedno miejsce w porównaniu z poprzednim zestawieniem. Jakub Kosowski, tak jak i Górak, poszedł w górę. Z 158 na 152. miejsce.

Nowy zawodnik Bogorii, Panagiotis Gionis, zanotował spory spadek. Grek obecnie zajmuje 35. miejsce. W poprzednim notowaniu był na 22. lokacie. Liderem światowego zestawienia pozostaje Ma Long.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.