GLKS zagra z Pogonią

Region

Piłkarze GLKS-u Nadarzyn zagrają na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Jeżeli Nadarzyn przegra może zrównać się punktami z zespołami ze strefy spadkowej.

Podopieczni Rafała Smalca niemal w każdym spotkaniu niszczą rywali strzelając im po kilka bramek. Dzięki świetnej postawie defensywy i bramkarza Pawła Pazdana doskonale radzą sobie również w defensywie – Pogoń w dziewięciu spotkaniach strzeliła 25 goli tracąc tylko trzy. Niekwestionowanym liderem zespołu jest sprowadzony ze Znicza Pruszków Tomasz Feliksiak, który dał czerwono-białym niejedno zwycięstwo.

GLKS to zupełne przeciwieństwo drużyny z Grodziska Mazowieckiego. Mało strzelają i sporo tracą, przez co zajmują 13 miejsce w ligowej tabeli. W ostatnich czterech spotkaniach gracze z Nadarzyna aż trzy razy schodzili pokonani i tylko raz zdołali zremisować. Czy w Grodzisku uda im się przełamać złą passę?

Spotkanie Pogoń Grodzisk Mazowiecki – GLKS Nadarzyn rozpocznie się w sobotę o godz. 11.00 na stadionie przy al. Mokronoskich 4 w Grodzisku.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.