GLKS lepszy od ŁKS-u

Siatkówka

W siatkarskiej II lidze kobiet doszło do starcia GLKS-u Nadarzyn z ŁKS-em II San MG13 Łódź. Pewne zwycięstwo odniosły zawodniczki prowadzone przez Dominikę Leśniewicz.

GLKS po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentował się przed własną publicznością i był to występ w pełni udany. Nadarzyn wywalczył trzy punkty. ŁKS był bezradny wobec dobrej dyspozycji gospodyń.

Z dobrej strony pokazała się Agnieszka Gawlik, która imponowała w ataku i w polu zagrywki. Nadarzynianki skuteczne były także w elemencie bloku. Najbardziej zacięty był trzeci set, w którym łodzianki do końca wierzyły w zwycięstwo, jednak ostatnie słowo należało do gospodyń. GLKS wygrał 25:22 i w całym spotkaniu triumfował 3:0.

Po trzech kolejkach II ligi (gr. trzecia) zespół z Nadarzyna plasuje się na 6. pozycji w tabeli z dorobkiem czterech punktów. We wcześniejszych spotkaniach GLKS przegrywał. Na inaugurację nadarzynianki stoczyły wyrównany bój ŁMLKS Łaskovia Łask, ale poniosły porażkę 2:3. W kolejnym spotkaniu GLKS uznał wyższość BAS Białystok – 0:3.

GLKS Nadarzyn – ŁKS II SAN MG13 Łódź 3:0 (25:19, 25:18, 25:22)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.