GLKS bez porażki

Tenis Stołowy

Tenisistki stołowe GLKS-u Wanzl Scania Nadarzyn wygrały wszystkie ligowe mecze w 2016 roku. Dzięki temu zajmują 2. miejsce w tabeli Ekstraklasy Kobiet.

Nadarzyniankom nie robi różnicy czy grają u siebie, czy też na wyjeździe. GLKS charakteryzuje niemalże perfekcja. Cztery spotkania i cztery zwycięstwa, co przekłada się na pozycję wicelidera rozgrywek. GLKS traci sześć punktów do KTS Spar Zamek Tarnobrzeg, który przewodzi stawce.

W styczniu ekipa z Nadarzyna stoczyła zacięty bój z Bronowianką Kraków, w którym o wszystkim rozstrzygał tie-break. Niezwykle mocnym punktem GLKS-u jest Zhao Xue, czyli 4. zawodniczka ligi w rankingu indywidualnym. Stabilna jest również Klaudia Kusińska.

GLKS potrafi szybko uporać się z rywalkami. Przekonały się o tym tenisistki Luks Agro Sieć Chełmno i KU AZS UE Wrocław, które przegrały po 3:0. GLKS wygrał również na wyjeździe 3:1 z KGHAM-ZANAM DWSPiT Polkowice.

Zespół z Nadarzyna musi się mieć na baczności. Po piętach zawodniczkom GLKS-u depcze SKTS Sochaczew, który traci do nich zaledwie dwa punkty.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.