Energetyczna wygrana Pogoni

Piłka Nożna

Przygotowania do nowego sezonu trwają. Pogoń Grodzisk Mazowiecki rozegrała kolejny sparing, po którym może cieszyć się z wysokiego zwycięstwa.

Grodziscy piłkarze w końcu nastawili swoje celowniki i doszczętnie podziurawili siatkę w bramce rywali. Pogoń grała z energią w nogach i na boisku, bo rywalem ekipy z Grodziska była Energia Kozienice. Już w pierwszej części gry piłkarze z Al. Mokronoskich rzucili się na przeciwnika. Pogoń nie odpuszczała, grała agresywnie, szybko i skutecznie. Do przerwy drużyna z Grodziska prowadziła już 3:0.

 

W drugiej części gry gracze Pogoni mogli pozwolić sobie na trochę luzu, jednak mimo wszystko musieli się mieć na baczności. Choć był to sparing Energia nie zamierzała się poddawać. Zespół z Kozienic zdobył dwie bramki, ale na niewiele się to zdało. Pogoń w drugiej połowie również była skuteczna, co pozwoliło jej odnieść przekonujące zwycięstwo 5:2. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Maciej Tataj, dzięki któremu zespół z Grodziska wygrał także ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

 

Pogoń podczas letniego okresu przygotowawczego odniosła drugie zwycięstwo. Wcześniej zespół z Grodziska pokonał 1:0 Świt. Do tej pory Pogoń rozegrała cztery sparing, oprócz dwóch zwycięstw – zremisowała bezbramkowo z Bzurą Chodaków i przegrała 1:3 z Błękitnymi Raciąż.  

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.