Dziewczyny na medal

Sporty Walki

Każdy medal ma swoją wartość, gdyż jest ukoronowaniem ogromnego wysiłku włożonego w przygotowania do zawodów. Z sukcesu mogą cieszyć się Blanka Mysiorek, Zuzanna Olszewska oraz Dominika Łukasiewicz z Klubu Karate Pruszków, które zdobyły brązowy medal w Pucharze Polski dzieci.

Na kilka dni Lublin stał się areną zmagań karateków. Zawodnicy rywalizowali w XVI Ogólnopolskim Pucharze Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym Orlen 2016. Kluby z całego kraju wysłały do Lublina swoje nadzieje. Puchar Polski to doskonała forma sprawdzenia możliwości oraz zdobycia cennych doświadczeń.

W turnieju zaprezentowało się blisko 1000 zawodników. Wśród zgłoszonych nie zabrakło reprezentantów Klubu Karate Pruszków, których na starcie pojawiło się 21. Walczyli z pełnym zaangażowaniem i pasją, jednak nie wszystkim udało się stanąć na podium. Mimo to trenerzy są zadowoleni ze startu w zawodach.

Bez wątpienia najwięcej powodów do radości mają Blanka Mysiorek, Zuzanna Olszewska oraz Dominika Łukaszewicz. Zawodniczki zajęły 3. miejsce w kata drużynowym w kategorii 12-13 lat. Sukces cieszy tym bardziej, że reprezentantki pruszkowskiego Karate Klubu wyróżniły w zmaganiach ogólnokrajowych.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.