Dzieci szykują się do startu

Lekkoatletyka

Nie tylko w Międzyborowie, ale i w Pruszkowie dzieci z klas IV-VI będą uczestniczyły w „czwartkach lekkoatletycznych”. Na stadionie przy ul. Gomulińskiego 4 młodzi sportowcy powalczą o cenne punkty.

Przede wszystkim liczy się dobra zabawa i aktywne spędzenie czasu. Podczas „czwartków lekkoatletycznych” wśród wielu dzieci zrodziła się miłość do sportu. To doskonała okazja, aby rozpocząć przygodę z lekkoatletyką. Właśnie podczas „czwartków lekkoatletycznych” pierwsze kroki stawiali m.in. 800-metrowiec Adam Kszczot i piłkarz Przemysław Tytoń.

Na stadionie przy ul. Gomulińskego 4 w Pruszkowie zawody odbędą się 29 września i 6 października. Dzieci będą rywalizowali w biegach na 60m, 300m, 600m (dziewczynki) i 1000m (chłopcy) oraz skoku w dal, skoku wzwyż i rzucie piłeczką palantową. Każdy może wziąć udział w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej.

Wiosną odbędzie się dalsza część sportowych zmagań. Zwycięzcy otrzymają puchary i medale, a trójka zawodników z najlepszymi wynikami w czerwcu weźmie udział w finale ogólnopolskim.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.